ФАНЕРА
гуртом та в роздріб

Фанера ФСФ
Підвищена
Вологостійкість

Фанера
ФК
Вологостійка

Фанера ФКМ
Вологостійка
Меблева

Фанера
Ламінована
Водостійка

Акційні та Популярні товари

Наш Telegram Канал

Слідкуйте за новинами та оновленнями

Наш Телеграм Канал

Наш Телеграм Канал

Основний вид діяльності компанії ТОВ «ВУД ФОРС» оптова та роздрібна реалізація фанери: ФК, ФКМ, ФСФ сортова, ФСФ ламінована.

Наше підприємство тісно співпрацює з провідними виробниками фанери України і Білорусі, має регулярні прямі поставки продукції.
Вся пропонована фанера має сертифікати якості за новими європейськими екологічними стандартами від заводів-виробників. Асортимент підприємства в наявності зберігається на складі, який розташовується за адресою: м.Дніпро, ул.Любарского, 126

На нашому складі в асортименті завжди є водо- і вологостійкі матеріали, трудногорюча, водостійка, шліфована і ламінована фанера. У нас Ви знайдете матеріали для виробництва меблів, будівництва, обробки, влаштування опалубки і для транспортного застосування.

Ми надаємо послуги порізки, доставки по р.Дніпро, області, а так само відправку кур’єрськими службами в інші регіони. Особливо часто нашими послугами користуються жителі міст Дніпропетровської області: Кривий Ріг, Кам’янське, Новомосковськ, Павлоград, а також із сусідніх областей: Запоріжжя, Мелітополь та Запорізька область, Маріуполь і Бердянськ, Миколаїв і Миколаївська область, Херсон і Херсонська область, Одеса та Одеська область, Кропивницький і Кіровоградська область, Кременчук Полтавської області, а також інші регіони України.
ТОВ «ВУД ФОРС» співпрацює з партнерами-підприємствами по всій території України. З асортиментом продукції Ви можете ознайомитися на нашому сайті, а також здійснити онлайн-замовлення.

До кожного клієнта в роботі нашого підприємства застосовується індивідуальний підхід і діє гнучка система знижок.

Дякуємо за відвідування нашого сайту.
У надії на ефективне взаємовигідне і довгострокове співробітництво, з повагою,
колектив ТОВ «ВУД ФОРС»